Про нас

 

Студія Вільної Творчості запрошує вас на наші майстер класи та пленери

Існує багато різних способів відволіктися від повсякденності , та позбавитись стресу.Як  засновник власної справи, може відверто вам розказати художник Богдан Бурак. За його словами, це – чарівна втеча. Але необов’язково купувати квиток на літак чи потяг. Студія Вільної Творчості на березі Дніпра,  допоможе відволікти вас від реальності, заволодіти вашою яскравою стороною, затягнути у атмосферу мистецтва… Чарівного мистецтва !!!

Запрошуємо відвідати та порівняти нас.

Відшукайте будинок на вулиці Прирічна 13, що на столичній Оболоні, з написом над  дверима «Студія вільної творчості». А далі прямуєте за вказаною стрілочкою, на Другий поверх, та в самий кінець коридору, з ліва ви побачите наші двері.  Сказати потрібно секретні слова: «Я на майстер-клас». Перед вами відчиняться двері, і ви потрапите у атмосферу, схожу на різдвяні голлівудські фільми: затишок, відпочинок, та дива, що відбуваються що хвилини.

Вас гостинно зустрінуть, напоять гарячою кавою, або чаєм з домашнім печивом. А далі в Студії Вільної Творчості, ви почнете здійснювати ваші бажання. Мине декілька годин, і з вами відбудеться чарівне перевтілення.

 

Переваги «Студії вільної творчості» від інших студій:

 

Всі майстер класи проходять у досить відкритій домашній атмосфері. Немає прискореного темпу викладання у стислі часові терміни.

Всі майстер класи плануються заздалегідь і якщо ви не потрапили на свій улюблений майстер клас, то у вас є нагода знайти його далі у нашому розкладі, так як більшість цікавих майстер класів мають своє повторення.

Як правило всі майстер класи живопису, принаймні більшість з них пишуться з натури. Це або створені під певний майстер клас натюрморти, або модель що позує (чоловіча або жіноча, залежно від тематики майстер класу.)

Кожен може визначитися за бажанням, або відвідування майстер класу, або обрати свою програму відвідувань за абонементом, що пропонує студія. Ці заняття можуть проходити паралельно з майстер класами у той самий часовийвідрізок.

Основою початку любої з тематик майстер класу починається з невеликої лекції основа композиції, компоновки сюжету у обраному форматі, правила формування і технічної живописної трактовки обраного сюжету у стислій формі.

У процесі виконання роботи є можливість порівняння творів виконавців у аналітично творчому диспуті під час перерви.

Кожна творча робота, яка не влаштовує виконавця після майстер класу може бути закінчена при повторному МК, тої ж самої тематики за 25 % від вартості повторного майстер класу.

А неперевершені творчі пленери живопису, Студії Вільної Творчості, не залишать байдужим нікого. Творча атмосфера, веселі подорожі у цікаві місця Столиці, або ж України, завжди створюють справжній мистецький настрій та розширять горизонти вашої творчої майстерності.

 

 

З часу заснування Студії Вільної Творчості, з 2015 року, студію відвідали понад 600 людей, як юних так і дорослих, всі ,котрим цікаво побачити себе митцем, відкрити в собі нові можливості. Тут вільно почувають себе і діти, і юні художники, що збираються складати іспити до спеціалізованих вузів образотворчого мистецтва, а також митці, що люблять у працювати у зарядженому  позитивною  енергією, творчому колективі.

 

Ласкаво просимо до Студії Вільної творчості !

 

 

 

Майстер класи та регулярні заняття відбуваються  за цим графіком
за адресою: вул. Прирічна 13
Запис на майстер клас можна нажавши кнопку «ЗАПИСАТИСЬ» на сторінці будь якого нашого майстер класу
або за телефоном: +38 068 464 80 61

 

НОВІ ПЛЕНЕРИ 

ДІЗНАЙСЯ
новини
першим

Все про Майстер

класи та Пленери

Ми у Facebook